SİLENT OTOMATİK KAYAR KAPİ
Teknik Bilgiler :

Insan yogunlugunun fazla oldugu hastane, banka, alisveris merkezi, market ve özel kuruluslar gibi mekanlarda, hizli ve konforlu giris çikislarin saglanmasi için tercih edilen Otomatik Kayar Kapi Modelleri, sessiz çalismalari, frenleme olanaklari, el ile temasta bulunulmayacagi için hijyenik yapilari ve genellikle cam tercih edildigi içinde estetik konstrüksiyonlari sayesinde alaninin en çok ragbet gören kapi çözümleri arasinda yer almaktadir. Asgari 70 cm ile 300cm ölçüleri arasinda uygulanabilen, bunun yani sira kullanilacak olan alanin ölçüleri dogrultusunda da üretimleri gerçeklestirilen Otomatik Kayar Kapi Sistemleri, insan hareketine duyarli otomasyonla donatilip, bu dogrultuda açilip kapanmasini destekleyen bir mekanizma ile çalismaktadir.

Bu uygulamalarda göze çarpan en ilginç detay, kapinin degisken açilim ayarlarina sahip olmasi ve istenilen açida, yönde ve sürede açilmasinin ayarlanabiliyor olmasidir. Iç ve dis mekan ayirt etmeksizin her bölmeye uygulanabilen, pratik ve kullanisli yapilariyla konforu bir araya getiren Otomatik Kayar Kapi Çesitleri, tek veya çift kanat seklinde imal edilip, alüminyum profil, cam kanat, harekete duyarli radar ve isi yalitim firçalarinin birlikteligiyle olusturulmakta ve bir kasa yardimiyla da alana Otomatik Kayar Kapi Uygulamalari yapilmaktadir.
 
Kapi çözümlerinde teknolojinin getirdigi son yenilikleri üretimlerine yansitarak, güncel ve yenilikçi bir hizmet profili olusturan sirketimiz, Otomatik Kayar Kapi Imalatçisi özelligi ile modern, konforlu ve teknolojik kapi modellerini müsterilerinin begenisine sunmaktadir. Hizmetlerini sadece üretim ve montajla sinirli tutmayarak kapilarin bakim ve servis çalismalarini da üstlenen ve bu sayede müsterilerine çok yönlü hizmetler veren firmamiz, kaliteli ürün ve üretim potansiyeli, ekonomik fiyat anlayisi ve müsteri memnuniyeti odakli çalismalariyla alaninin en köklü ve seçkin kuruluslari arasinda yer almaktadir.