KAYAR KAPİ
Teknik Bilgiler :

Kapi sistemlerine kazandirilan en konforlu, en kullanisli ve en pratik çözümlerden biri olan Kayar Kapi Modelleri, sundugu konforlu giris çikis, kolay açilip kapanma ve teknolojik tasarim imkanlari sayesinde, pek çok kurum ve kuruluslar tarafindan tercih sebebi olmakta, sundugu üst düzey güvenlik olanaklariyla da alaninin en etkili koruma sistemini olusturmaktadir. Hastane, okul, depo, fabrika, site, villa gibi alanlarin bahçe giris çikislarinda kullanilan, ister manuel, dilenirse otomasyonluda çalistirilabilen bu sistemler, bir yapinin güvenlik zincirinin ilk katmanini olusturan güçlü, saglam ve etkili koruma kalkanlarindan birisidir. Ferforje, ahsap ve alüminyum gibi ham madde seçenekleriyle de çesitlendirilip, daha estetik ve otantik bir görüntü olusturulmasina zemin hazirlayan, Kayar Kapi Çesitleri degisik desen ve motiflerle de zenginlestirilip alanin dekorasyonuna uyum saglayacak uygulamalari da bünyesinde barindirmaktadir.

Kayar Kapi Uygulamalari gerçeklestirilirken, kapinin açilmasi esnasinda yan tarafa dogru bir yayilma söz konusu olacagi için, montajdan önce bu alanin olusturulmasina, sürgü isleminin saglikli bir sekilde gerçeklesip gerçeklesmeyecegine bakilmasi gerekmektedir. Bu islemi takiben, kapinin üzerinde kayacagi ince uzun rayin, yere montajlanip, kapi kasanin duvara kaynatilmasi ve rayin üzerine kapi kanadinin oturtturulmasiyla devam edilen uygulamalara, talep edilmisse otomasyon sistemlerinin de tatbik edilmesiyle son verilmektedir. Motorlu çalistirildiginda zahmetsizce tek bir tusla kapinin açilip kapanmasina imkân saglayan, bu sayede zamandan ve güçten de tasarruf saglayarak hizli ve kolay giris çikislar sunan bu çözümler, mukavemetli konstrüksiyonlari sayesinde, yillarca kullanicisiyla birlikte olmakta, beklenilen ve istenilen kapi modelini olusturmaktadir.
 
Kayar Kapi Imalatçisi olarak uzun yillardir yer aldigi sektörde kazandigi pek çok tecrübe ve birikimleri, bugün gelismis imalathanelerinde sekillendirerek, en kaliteli ve en modern kapi çözümlerinin üretilmesine zemin hazirlayan sirketimiz, en iyisini basarabilmek ve yapilmamisi yapmak için büyük bir ekipman ve uzman bir kadro ile çalismalarini gerçeklestirmektedir. Müsteri memnuniyeti ve emniyetin saglanmasi esasli yürüttügü çalismalarinda, kaliteden vazgeçmeden, birinci sinif ham madde ve isçilikle gerçeklestirdigi üretim ve uygulamalarini Ekonomik Kayar Kapi Fiyatlari ile de bulusturarak beklenilen ve istenen bir hizmet ile güvenilir firma profili sergilemektedir.